Monday
October 20, 2014

Homework Help: maths

Posted by Anonymous on Friday, June 15, 2012 at 7:22am.

If hair bands cost 75 pence for five, how many would you be able to buy for 2.70?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

maths ...(HELP) - i really do not get this question bacuse i dont get what it ...
Maths - 1. A road sign says that no vehicles over 7.5 tonnes may use a bridge. ...
3rd grade math\ - A hlaf dozen hair clip cost 43.90. maria wants to buy 4 hair ...
3rd grade math - A hlaf dozen hair clip cost 43.90. maria wants to buy 4 hair ...
Maths - A garage bought 55000 litres of petrol for 86 pence a litre and sold it ...
maths - If r boxes of rubber bands cost d dollars,how much do 7 boxes cost at ...
English - 1. I went to the art museum to take a lok at works of art. 2. I went ...
Physics - what is the physics theories behind putting 500 rubber bands on a ...
Physics - Given that electricity is priced at constant 13.5 pence per kWh and ...
Chem - How would one be able to identify the lambda max of Cr(III) at a ...

Search
Members