Saturday
October 25, 2014

Homework Help: math

Posted by sue on Friday, May 25, 2012 at 7:41pm.

if shampoo costs 3.96 for 17 ounces what is the unit cost

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Math - One bottle of shampoo costs $6 for 8 ounces. A second bottle costs $4 for...
math - whats the unit rate: 882 yd in 9 secs A grocery store sells four ...
math - You are trying to decide which juice is a better buy. Tropics cost $3.84 ...
Math - In a survey of 100 women, 34 use shampoo A 42 use shampoo B 31 use ...
math - You are trying to decide which juice is a better buy. Tropics costs $3.84...
MANAGEMENT ACCOUNTING - COSTS CAN BE CLASSIFIED INTO TWO CATEGORIES FIXED AND ...
Accounting - Costs can be classified into two categories, fixed and variable ...
Chemistry - The label for a bottle of professional shampoo reads: ďAcid balanced...
Economics - 5. A firm's marginal cost of production is constant at $5 per unit, ...
math - Linear Programming word problem Full Question: Madison is preparing a ...

Search
Members