Friday
April 18, 2014

Homework Help: math

Posted by sue on Friday, May 25, 2012 at 7:41pm.

if shampoo costs 3.96 for 17 ounces what is the unit cost

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Math - One bottle of shampoo costs $6 for 8 ounces. A second bottle costs $4 for...
Math - In a survey of 100 women, 34 use shampoo A 42 use shampoo B 31 use ...
math - CALCULATE THE UNIT PRICE for o price at $3.96 17 ounces into cents/ounces
Chemistry - The label for a bottle of professional shampoo reads: ďAcid balanced...
Math - In a recent survey of 100 women, the following information was gathered. ...
math - ____% of 87.56 ounces is 22.6 ounces. i have to round to the nearest ...
math - In a recent survey of 100 women, the following information was gathered. ...
math - company A:1/5 company B:4/25 company C:2/5 company D:3/20 Gabriellas ...
Math - Aaron has two types do iodine in his lab. He has brand 213 iodine, which ...
science - In what brand of shampoo does a marble move the slowest? It would be ...

Search
Members