Monday
April 21, 2014

Homework Help: Math

Posted by Lilly on Sunday, April 15, 2012 at 9:21pm.

you have 12 blueberry muffins for $7.20 , 8 chocolatechip for $4.40, and 6 raisin for $4.50
What type of muffin cost the Least?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - Ms.Lembright ordered the types of muffins below for a class party -12 ...
algebra - Ms. Lembright ordered the types of muffins below for a class party. ...
math 3rd grade - Sam is making muffins. One bath is blueberry and one batch is ...
math - 3/7 of the muffins in the bakery were carrot muffins. The number of ...
Math - A local Dunkin donuts makes blueberry muffins that cost $.69 each to make...
math - Students are baking muffins to sell to raise money. They bake muffins in ...
math - a local resturant sells muffins in boxes of 6, 9, and 20. determine ...
math - A bakery can sell muffins for $1 each. If it costs the bakery $5 to make ...
math - hannah made 4 dozen muffins. list the ways in which she could package the...
Algebra - Brett made muffins for his grandmother, but he gave his friend Steve 1...

Search
Members