Thursday
September 3, 2015

Homework Help: math

Posted by monica on Sunday, April 8, 2012 at 12:51am.

18 roses and 6 tulips coast $66. What is the unit price for each kind of flower?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members