Friday
September 4, 2015

Homework Help: math

Posted by Josh on Wednesday, March 28, 2012 at 10:57am.

31 lbs of bananas cost $248. How much would 40 lbs cost?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members