Sunday
March 26, 2017

Post a New Question

Posted by on .

31 lbs of bananas cost $248. How much would 40 lbs cost?

  • math - ,

    248 / 31 = 8 per pound

    40 * 8 = ?

  • math - ,

    320

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question