Saturday
February 13, 2016

Homework Help: math

Posted by Josh on Wednesday, March 28, 2012 at 10:57am.

31 lbs of bananas cost $248. How much would 40 lbs cost?

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions