Post a New Question

Math

posted by on .

How do you do $1.00 for 6 lemons ?

  • Math - ,

    What do you want to do with it?

    Do you want to know how much 1 lemon costs?

  • Math - ,

    6 divided by 1.00 will tell you how much each one is.

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question