Monday
August 3, 2015

Homework Help: Maths

Posted by Richard on Thursday, March 22, 2012 at 12:40pm.

14 metres of rope costs 9.52. If Joe bought 21 metres, how much change out of 20.00 do Joe get? Is there a shorter way of doing this other than dividing, multiplying and then subtracting?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members