Saturday
July 4, 2015

Homework Help: Math

Posted by Jane on Thursday, January 26, 2012 at 1:14pm.

How do I set this up and how to solve it?

Russ bought 3 medium and 2 large submarine sandwiches for $29.95. Stacy bought 4 medium and 1 large submarine sandwiches for $28.45. What is the price for each medium and each large submarine sandwich?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members