Friday
July 29, 2016

Homework Help: entrepreneur

Posted by craze on Monday, December 26, 2011 at 12:58pm.

I am trying to find price per foot. if a roll of wire is selling for $72.00 what is the price per foot

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions