Thursday
September 3, 2015

Homework Help: algebra

Posted by paige on Tuesday, November 22, 2011 at 11:08am.

brad wants to buy flowers for his friend with 27 $ . the daises are $1 each and the roses are $3 each. he buys 3 more daises then roses. how much did the roses cost?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members