Saturday
April 18, 2015

Homework Help: brown

Posted by jennie on Wednesday, November 9, 2011 at 6:20pm.

parker wants to buy as many toys as she can with her 10$she can buy individule ponies for 2$ each or a set of 2 dolls for $3 what she she buy and why
what do you need to find out
what operations will you use why
write a number sentence to show how you solved the problem label your answer can you help me my name is jannie and I am in the
3 grade

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - so confused can you help me - The local fish market is having a sale on ...
algebra - Help! - The local fish market is having a sale on whole fish. the ...
math - The local fish market is having a sale on whole fish. the prices are as ...
math same question as before with new questions to - The local fish market is ...
Math - You can buy three bottles of dishwashing liquid, each containing 1 pt 5 ...
English - 1. Where do you buy a scarf? -I buy it at the department store. 2. ...
English - 1. If you want to buy books, to which floor do you have to go? - I ...
college - The manager of a Drug Store knows that 50% of the customers entering ...
Math - Find the unit price and tell which is the better buy: Buy one 10 pack of ...
real estate finance - Evan is borrowing $130,000 to buy a home priced at $144,...

Members