Tuesday
August 4, 2015

Homework Help: math

Posted by smith on Friday, October 7, 2011 at 11:37am.

To advertise their business, Toni and Mandy can either purchase flyers or e-mail addresses. They can print, distribute and pay the postage of 3 million flyers for $450. Find the unit price for the flyers.

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members