Sunday
May 24, 2015

Homework Help: math

Posted by natalie on Tuesday, May 3, 2011 at 6:51pm.

a 20-ounce bag of popcorn costs $2.80. if the unit price stays the same, how much does a 35-ounce bag of popcorn cost?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members