October 4, 2015

Homework Help: math

Posted by joe on Thursday, April 28, 2011 at 5:08pm.

An 11 ounce bag of chips costs $1.99 what is the cost per ounce rounded to the nearest cent? What is the cost per pound rounded to the nearest cent

Answer this Question

First Name:
School Subject:

Related Questions

More Related Questions