Tuesday
July 28, 2015

Homework Help: math

Posted by Jackiee on Tuesday, April 5, 2011 at 6:33pm.

The math team spent $10 for the cake mixes and $4 for the cupcake paperliners. They sold 78 cupcakes at .75 each. What operations wi the math team use to determine their profit after playing for the mixes and liners?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members