Saturday
September 5, 2015

Homework Help: Math

Posted by Sammy on Sunday, February 27, 2011 at 7:23pm.

Find the unit price and tell which is the better buy:

Buy one 10 pack of AAA batteries for $5.49 and get one free, or buy two 4 packs for $2.98.

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members