Saturday
August 1, 2015

Homework Help: Economics

Posted by Maria on Sunday, February 6, 2011 at 11:50am.

the price of labor is $100 per unit and the price of capital is $20 per unit. What will the long-run total cost and long-run average cost of producing 120 units?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members