Thursday
November 20, 2014

Homework Help: pre algebra

Posted by Julie on Wednesday, January 5, 2011 at 7:22pm.

$29/kg = how many cents/ g???? im really confused

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Pre-Calculus - A local photocopying store advertises as follows. " We charge 14 ...
ALGEBRA - How do i do this?? i am sooo confused. can someone please help me?? ...
2nd grade Math - Wich 3 flowers add up to 85 cents? Tulip-48 cents Rose-52 cents...
maths - A box of 12 table costs 21 cents.The same brand is packaged in bottles ...
Algebra - How can algebra be used to solve this problem? The boy solved 10 ...
pre algebra - how many ways can you make 45 cents with pennies ,dimes, nickels, ...
Algebra - solve the amount of money (in cents) of x quarters and (x+6) dimes the...
Pre-Calculus - A local photocopying store advertises as follows. " We charge 14 ...
algebra - I'm really confused on substitution. My teacher has a terrible accent ...
Math - If cakes cost 50 cents, and the prices go up 6 percent a year, how much ...

Search
Members