Thursday
September 3, 2015

Homework Help: math

Posted by tenesha on Monday, December 20, 2010 at 8:12pm.

If gas cost $ 2.20 per a gallon and you drive 130 miles at 10 miles per a gallon how much will your trip cost?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members