Post a New Question

Math

posted by on .

I'm TOTALLY stuck on my math!!! How do I find the unit rate of $11.49 for 3 packages?? I have to round to the nearest hundredth if necessary.... :)

  • Math - ,

    You divide.

    11.49 / 3 = 3.83

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question