Monday
May 25, 2015

Homework Help: Math

Posted by Anonymous on Thursday, December 9, 2010 at 8:57pm.

I'm TOTALLY stuck on my math!!! How do I find the unit rate of $11.49 for 3 packages?? I have to round to the nearest hundredth if necessary.... :)

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members