Saturday
April 25, 2015

Homework Help: Math

Posted by Prince on Wednesday, December 8, 2010 at 12:39pm.

If one apple and two pears cost $1.55 and two apples and two pears cost $2.30, how much does one apple cost?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members