Thursday
August 25, 2016

Homework Help: Math

Posted by Prince on Wednesday, December 8, 2010 at 12:39pm.

If one apple and two pears cost $1.55 and two apples and two pears cost $2.30, how much does one apple cost?

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions