Post a New Question

math

posted by on .

a grocery store sells 6 pounds of apples for $4. how much will 8 pounds of apples cost? round your answer to the nearest cent.

  • math - ,

    $5.33

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question