Wednesday
June 29, 2016

Homework Help: math

Posted by ginger on Tuesday, November 30, 2010 at 11:55pm.

a grocery store sells 6 pounds of apples for $4. how much will 8 pounds of apples cost? round your answer to the nearest cent.

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions