Saturday
May 23, 2015

Homework Help: math

Posted by m on Tuesday, November 9, 2010 at 1:22pm.

An 8 ounce bottle of hairspray costs $3.66. Find the unit price in cents per ounce.
would it be 0.4575 or 45.75 cents per ounce?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members