Thursday
March 23, 2017

Post a New Question

Posted by on Sunday, September 26, 2010 at 8:56pm.

what is the unit price of a 12 oz.bag of doritos on sale for 3.oo dollars

  • 8th grade - , Sunday, September 26, 2010 at 10:22pm

    P = 3.00/12 oz = 0.25/oz.

  • 8th grade - , Tuesday, September 28, 2010 at 10:04pm

    $1 for every 4 oz 12/4

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question