Wednesday
March 29, 2017

Post a New Question

Posted by on .

calculate the unit price $1.80 for 1.2 liters of juice

  • math - ,

    $1.8 / 1.2 = $1.50 per liter

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question