Saturday
August 29, 2015

Homework Help: algebra

Posted by Anonymous on Wednesday, June 16, 2010 at 4:08pm.

the cost of 3 makers and 2 pencils is $1.80. The cost of 4 markers and 6 pencils is $2.90. What is the cost of each item?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members