Sunday
July 5, 2015

Homework Help: middle school math

Posted by Kael on Friday, February 26, 2010 at 12:28am.

Andy paid $66 for 6 tulips and 18 roses. The next week,he bought 4 tulips and 7 roses for $29. What is the unit price for ea kind of flower?
_______________, __________________

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members