Saturday
April 19, 2014

Homework Help: math

Posted by barry on Thursday, February 18, 2010 at 4:52pm.

for people each bought two bottles of vermont maple syrup. each person plans to share their bottle with three friends. how much does each person get?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Math - Reasoning Four people each bought 2 bottles of Vermont maple syrup Each ...
Math - Reasoning: Four people each bought 2 bottles of Vermont maple syrup. Each...
math - four people each bougth 2 bottles of vermont maple syrup. each person ...
math - Your making maple syrup. You mix 5 cent and 25 cent maple syrup. You make...
math - Four people each buy 2 bottles of soda. They each want to share with ...
math - Five friends went to a baseball game. Three of the friends each bought ...
math - one evening, three people play three rounds of a betting game with the ...
Math - I have 5 friends. I bought three pizzas (all the same size). One was ...
6th grade math - If you had 5 pieces of licorice to share equally among 7 people...
mathhhhh! - Three students are planning to rent an apartment for a year and ...

Search
Members