Sunday
September 21, 2014

Homework Help: MLK high school

Posted by Anonymous on Sunday, January 10, 2010 at 1:58pm.

Find the best buy on cashews (1 lb is 16 oz).

A) 1 lb for $6.09
B) 10 oz for $4.59
C) 1 lb 4 oz for $7.09
D) 12 oz for $5.09

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Math - Find the best buy on cashews (1 lb is 16 oz). A) 1 lb for $6.09 B) 10 oz ...
math - find the best buy on cashews a.12oz for $5.39 b.1lb4oz for $7.39 c.10oz ...
math - Find the best buy on cashews (1lb is 16oz), a) 1lb for $6.09 B. 10oz for...
HELP! - Is there any scholarships for high school freshman??? (any that you ...
math - 5.is 3.671 less than 3.67 yes 6.A triangle has a base of 13 feet and an ...
History - Ok i had to do some research and answer some questions about MLK. I ...
English - I forgot to include this part. Thank you. 1) The principal of my ...
English - Could you please tell me if the following sentences are possible? ...
High School - Please provide me some links to websites where I can buy and ...
English - Can you help me check this letter, please? 1) teach German in a high ...

Search
Members