Monday
September 26, 2016

Homework Help: Math

Posted by Anonymous on Saturday, November 7, 2009 at 4:23pm.

Which is the better buy: 5 lb of sugar for $4.75 or 20 lb of sugar for $19.92?

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions