October 27, 2016

Homework Help: math

Posted by L.A on Sunday, September 20, 2009 at 5:11pm.

A store sells 28 ounces of peanut butter for $2.24. The store also sells 32 ounces of the same peanut butter for $2.40. Which is the better buy?

Answer This Question

First Name:
School Subject:

Related Questions

More Related Questions