Friday
September 4, 2015

Homework Help: math

Posted by sally on Friday, September 11, 2009 at 3:07pm.

Business and finance. Lunch meat sells for about $3 per pound. You use about 1/2
pound per day for sandwiches. How much should you budget for lunch meat
over the next month (about 20 workdays)?

=$30.00?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members