Monday
April 20, 2015

Homework Help: math 115

Posted by Lea on Saturday, September 5, 2009 at 11:10pm.

1. determine whether the pair of fractions is proportional 4/6=8/12 yes, is this correct/
2. find the unit price for the item.$54.70 for 5 !@#$%^&rs $10.94 unit. is this correct?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members