Wednesday
September 24, 2014

Homework Help: unit rate

Posted by jenna on Tuesday, April 14, 2009 at 7:41pm.

find the unit rate $920 for 40 hours

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math/unit rate - please help me find the definition for unit rate. It depends ...
unit rate - the unit price of an item at a grocery store is a familiar example ...
Math(Unit Rate) - If 20 units= 10kg whats the unit rate? http://www.eduplace.com...
math rate - 15 chapters in 5 days - I already know the unit rate is 3 - I have ...
mathh (unit rate) - explain how to write 20 miles over 4 hours as a unit rate
Math - How do I expres a rate as a unit rate Usually it is rate/unit said as "...
Math-unit rates - Find the unit rate for $27.40 for 4 hours of work
Math-unit rates - Find the unit rate for $27.40 for 4 hours of work
Math - What is the unit rate? A racing car travels 180 miles in 1.5 hours. 5 i ...
algebra/math - i know this is probably a really simple answer and i'm gonna want...

Search
Members