Post a New Question

unit rate

posted by on .

find the unit rate $920 for 40 hours

  • unit rate - ,

    15.50 dollars/hour

  • unit rate - ,

    isn't it 23 dollars/hour?

  • unit rate - ,

    Yes, Angie is correct. I divided wrong.

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question