Wednesday
August 27, 2014

Homework Help: math

Posted by sw on Saturday, March 21, 2009 at 9:31pm.

lunch meat sells for about $3 per pound. you use about 1/2 per day for sandwiches. how much should you budget for lunch meat over the next month(about 20 workdays)

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - Business and finance. Lunch meat sells for about $3 per pound. You use ...
math - I need help bad. Fractions 1)1/3 + 5/12 + 4/5 = 2)13/15 - 11/20 = 3)1 1/...
Math - Please double check me. The last problem I couldn't figure out. Thanks 18...
math - 18, 38, 44, 50 QUESTIONS SHOW WORK/EXPLANATION & ANSWER IN THIS COLUMN. ...
math - Gasoline is about $4 per gal. You use about gallons each day driving to ...
Math - Gasoline is about $2 per gallon. You use about 1 1/2 gallons each day ...
Math - Gasoline is about $2 per gallon. You use about 1 1/2 gallons each day ...
Math - Gasoline is about $2 per gallon. You use about gallons each day driving ...
FCCOLLEGE - Rashida has a monthly income of $200.which sheallocates between two...
math - Please help Mr. Chavez owned 3/4 of a family business. He sold 1/2 of the...

Search
Members