Sunday
May 3, 2015

Homework Help: Math

Posted by Jessi on Wednesday, February 25, 2009 at 6:22pm.

How do you solve this:

A 20-ounce bag of popcorn costs $2,80. If the unit price stays the same, how much does a 35-ounce bag of popcorn cost?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members