Monday
September 22, 2014

Homework Help: Math

Posted by Derek on Monday, February 9, 2009 at 4:27pm.

find the unit rate for 9.25 for 18 pounds

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - How do you find the unit rate for this? The managerof Quality Dairy ...
math/unit rate - please help me find the definition for unit rate. It depends ...
math - find unit rate 40 textbooks weigh 120 pounds
math - Find each unit rate. Round to the nearest hundredth if necessary. 5 ...
Math - Antoine paid $7.47 for 3 pounds of grapes. Write the cost of the grapes ...
unit rate - the unit price of an item at a grocery store is a familiar example ...
Math(Unit Rate) - If 20 units= 10kg whats the unit rate? http://www.eduplace.com...
math rate - 15 chapters in 5 days - I already know the unit rate is 3 - I have ...
math - Okay so i here is the problem......find the unit rate. I dont remember ...
Math - How do I expres a rate as a unit rate Usually it is rate/unit said as "...

Search
Members