Friday
April 18, 2014

Homework Help: math

Posted by Gaby on Wednesday, December 3, 2008 at 4:25pm.

What is the unit rate for...

343.8 mi. on 9 gallons (round to the nearest tenth if necessary)

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

algebra - 2. The equation relates the radius r of a drainpipe in inches to the ...
math - Solve each proportion. Where necessary, round to the nearest tenth. 4/3...
geometry - round to the nearest tenth. a rectangular plot of land is 80 meters ...
Math-- Please check - A package of 16 tea bags costs $2.29. Find the unit price ...
math - find the unit rate. round to the nearest hundredth, if necessary. type 8,...
Math - I'm TOTALLY stuck on my math!!! How do I find the unit rate of $11.49 for...
Math Help! Someone please help?:) - 1. The sides of a square are increased by a...
math - Express each ratio as a unit rate.Round to the nearest tenth, if necesary...
Math - round to the nearest tenth if necessary 6 is 98% of x
Math - Find the simple interest. Round your answer to the nearest cent. ...

Search
Members