Monday
September 22, 2014

Homework Help: math

Posted by Gaby on Wednesday, December 3, 2008 at 4:25pm.

What is the unit rate for...

343.8 mi. on 9 gallons (round to the nearest tenth if necessary)

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

algebra - 2. The equation relates the radius r of a drainpipe in inches to the ...
math - Solve each proportion. Where necessary, round to the nearest tenth. 4/3...
Math-- Please check - A package of 16 tea bags costs $2.29. Find the unit price ...
math - Find each unit rate. Round to the nearest hundredth if necessary. 5 ...
Math - Determine the number of triangles that could be drawn with the given ...
geometry - round to the nearest tenth. a rectangular plot of land is 80 meters ...
math - find each unit rate. Round to the nearest hundredth if necessary. 8 ...
math - Find each unit rate. Round to the nearest hundredth if necessary. 357 ...
math - Write “$4,915 for 72 shares of stock” as a unit rate. Round to the ...
Math - Determine the number of triangles that could be drawn with the given ...

Search
Members