Wednesday
November 26, 2014

Homework Help: math

Posted by eric on Wednesday, October 8, 2008 at 9:22pm.

Gasoline is about $4 per gal. You use about gallons each day driving to and from work. How much should you budget for gas over the next month (about 20 workdays)?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Math - Gasoline is about $2 per gallon. You use about 1 1/2 gallons each day ...
Math - Gasoline is about $2 per gallon. You use about 1 1/2 gallons each day ...
Math - Gasoline is about $2 per gallon. You use about gallons each day driving ...
math - Please help Mr. Chavez owned 3/4 of a family business. He sold 1/2 of the...
math check - Would some please check these and see if I am doing them right ...
math - lunch meat sells for about $3 per pound. you use about 1/2 per day for ...
math - Business and finance. Lunch meat sells for about $3 per pound. You use ...
math check - Would some please check these and see if I am doing them right ...
math - A motorcyclist used 3.21 liters of gasoline to travel from Greenfield to ...
Math - Mrs.Miller travels 60 mi round-trip to work.She workds 5 days a week. Her...

Search
Members