Saturday
July 4, 2015

Homework Help: math

Posted by selma on Sunday, October 5, 2008 at 6:44pm.

Write a proportion that is equivalent to the statement: If 3 gallons of gasoline cost $5.37, then 8 gallons will cost $14.32.

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members