Thursday
March 30, 2017

Post a New Question

Posted by on .

The price of fish is £6.40 per kilogram, what is the cost of 1 kilogram (500g)?

  • MATH - ,

    1 kg is not 500 g. Do you want the cost of 1 kg or do you want the cost of 500 g?

  • MATH - ,

    Please may I have the cost of 500g, thank you.

  • MATH - ,

    £9:60

  • MATH - ,

    £9.60

  • MATH - ,

    I think9.60 idk sorry if this didn't help

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question