Sunday
August 2, 2015

Homework Help: math

Posted by jessica on Wednesday, October 1, 2008 at 9:11pm.

It cost 5 cents for boxed produce and 7 cents for unboxed. For 800 ounces cost $48. How many ounces of the produce is boxed?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members