Tuesday
March 28, 2017

Post a New Question

Posted by on .

It cost 5 cents for boxed produce and 7 cents for unboxed. For 800 ounces cost $48. How many ounces of the produce is boxed?

  • math - ,

    You haven't given enough information to solve this problem.

    Is it 5 cents and 7 cents an ounce?

    Do you mean If not For?

    Try dividing 800 by $48.

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question