Saturday
December 20, 2014

Homework Help: math

Posted by jay on Monday, April 21, 2008 at 4:46pm.

what is the unit rate for 14 hours in 2 weeks?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Math - Write each rate as a unit rate 14 hours in 2 weeks 7 hours in 1 week? 36 ...
math/unit rate - please help me find the definition for unit rate. It depends ...
Math(Unit Rate) - If 20 units= 10kg whats the unit rate? http://www.eduplace.com...
Math - On his way to Florida Jason drove 300 miles in 5 hours If he continues to...
Math - What is the unit rate? A racing car travels 180 miles in 1.5 hours. 5 i ...
Math-unit rates - Find the unit rate for $27.40 for 4 hours of work
Math-unit rates - Find the unit rate for $27.40 for 4 hours of work
math - how do you convert weeks into minutes? my question is, convert 8 weeks ...
mathh (unit rate) - explain how to write 20 miles over 4 hours as a unit rate
math - a manufacturer markets 2 products. each unit of Product A requires 3 ...

Search
Members