Wednesday
May 27, 2015

Homework Help: math UNIT RATE

Posted by dani on Saturday, January 5, 2008 at 1:03pm.

an 8 ounce can of tomatoes costs $1.14. an 12 12 once can costs $1.75. which can of tomatoes has the better unit price? PLEASE SHOW WORK

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members