Sunday
August 2, 2015

Homework Help: math help

Posted by lynn on Saturday, October 27, 2007 at 10:16am.

1. Michelle reads 1,200 words in 7 minutes, and Tricia reads 700 words in 3 minutes.
Who is the faster reader?

2.Find the unit price for the item:

$6.96 for a dozen pears.

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members