Monday
August 3, 2015

Homework Help: Unit rate

Posted by H-E-B on Monday, November 13, 2006 at 6:41pm.

100 into 40 in 5 hrs

http://www.eduplace.com/math/mathsteps/6/e/

500

A 6 pack of juice boxes costs $3.99, A 24 pack costs 9.99, A 12 pack costs $5.99.
What is the least expensive way to do this?
What do 158 juice boxes cost?
Explain it

A 6 pack of juice boxes costs $3.99, A 24 pack costs 9.99, A 12 pack costs $5.99.
What is the least expensive way to do this?
What do 158 juice boxes cost?
Explain it

i hate this !@#$%^&ing math

umm...The awenswer is...wow this IS hard ^_^0

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members